Moravskoslezská akademie umění (AMSU) sídlí v nově dobudovaném „ostravském skeletu“ na parcele 2634, na jejímž území vznikla po spojení ulic 28. října a Zelená ulice Vyskočilova (Ostrava-město).

Z. s. Quadrom se tímto snaží zajistit kvalitní, vysokoškolsky akreditované vzdělání v uměleckých studiích v rámci Moravskoslezského kraje s přídržností ke kraji Olomouckému a Malopolskému (Horní Slezsko, Katovice) a dalším regionům. Jde především o hlubší studium v oborech te@trologie, věd literárních, hudebních a výtvarných, a jejich vzájemnou interakci, součinnost a kooperativu - také v praktickém uplatnění.

Najdete nás také na facebooku, kde se máte šanci dozvědět o nejnovějších projektech. Stanete-li se členem skupiny, máte příležitost diskutovat a debatovat o aktualitách, souvisejících nejen s akademií. Ke skupině se připojíte po kliknutí zde.

Můžete také podepsat tuto petici!

Stále přijímáme pro naši neziskovou organizaci nejen pro projekty akademie agenturní zástupce! Máš-li vlastní automobil, počítač a mobil (není podmínkou), můžeš pro nás pracovat v neziskovém sektoru! Parametry spolupráce Ti zašleme obratem po napsání Tvé žádosti na e-mail uniroma@seznam.cz nebo po zanechání vzkazu na facebooku. 

 

 

div@delní ............ dílny

div@delní ........... kurzy

div@delní ...... semináře

 div@delní ..... přednášky

MAPA

Poslední aktualizace dne 04. 04. 2020